wypełniacze powietrzne
Producenci

Zabezpieczające towar wypełniacze powietrzne

Bezpieczeństwo przesyłek i ich zawartości, to kwestia bardzo istotna dla wielu firm. Wszelkie uszkodzenia generują duże koszty oraz wpływają negatywnie na postrzeganie przez klientów. Nawet sprawne załatwienie reklamacji pozostawia u odbiorcy pewien niesmak, bowiem zabiera cenny czas. Firmy robią więc wiele, aby uniknąć sytuacji problemowych. Wypełniacze powietrzne to jedno z rozwiązań, które gwarantują, że produkt dotrze do klienta w nienaruszonym stanie. Nie jest to tak istotne, jeśli w opakowaniu jest podkładka pod mysz kalendarz, ale ma znaczenie w przypadku szkła czy elektroniki. Dlatego też poduszki powietrzne do paczek w różnych wielkościach nieustannie zyskują na popularności.

Korzyści ze stosowania powietrznych wypełniaczy

Główną zaletą wypełniaczy powietrznych jest ich zdolność do amortyzacji uderzeń. Zawartość opakowania w czasie transportu jest narażona na wiele uderzeń. Nie trzeba wiele, aby produkt uległ uszkodzeniu. Odpowiedni wypełniacz do pakowania ma za zadanie maksymalnie ograniczyć możliwość uszkodzenia. Należy jednak dobrać właściwą ilość wypełniacza, aby w kartonie nie zostawić pustych przestrzeni, w których produkt będzie się przesuwał.

Opłaty za przesyłki zależą w znakomitej większości od ich wagi. Im paczka cięższa, tym większy koszt jej nadania. Wypełniacze powietrzne, w odróżnieniu od innych wypełniaczy, są niezwykle lekkie. Nawet ich duża ilość nie spowoduje istotnego zwiększenia wagi paczki. Ma to znaczenie nie tylko dla nadawcy, ale i dla odbiorcy. Atrakcyjny koszt dostawy, to impuls do skorzystania z danej oferty.

Poduszki powietrzne do paczek są wygodne w zastosowaniu. Ich umieszczenie w opakowaniu trwa dosłownie chwilę. Nie ma konieczności żmudnego dopasowania ilości wypełniacza do wielkości przestrzeni. Poduszki i mata powietrzna są dość elastyczne, dlatego świetnie wpasowują się w konkretne miejsce. Powietrzne wypełniacze, to też wygoda w wytwarzaniu. Wystarczy odpowiednie urządzenie, aby odpadła konieczność magazynowania wypełniacza. Można go bowiem wytwarzać na bieżąco, bez konieczności robienia zapasów.

Ekologiczne podejście do pakowana

Folia do pakowania paczek najczęściej kojarzy się z zanieczyszczeniem środowiska. Jednak obecne trendy i możliwości technologiczne pozwalają na zupełnie inne podejście. Wypełniacze do paczek powstają z materiałów pochodzących z recyklingu, dlatego nie są źródłem kolejnych ton folii. Inne podejście zakłada natomiast, że powstają z folii biodegradowalnej. Taki materiał ulega szybkiemu rozkładowi w naturalnych warunkach. W związku z tym nie szkodzi środowisku ani człowiekowi.

Ekologiczne foliowe wypełniacze są przyjazne środowisku i wygodne w zastosowaniu. Są zdecydowanie lepiej oceniane przez odbiorców niż chociażby skrobiowe wypełniacze, które rozsypują się wokół przy otwieraniu opakowania.

opakowania doypak
Producenci
Opakowania doypak i ich warianty

Dlaczego opakowania doypak są tak popularne? Opakowania typu doypack zrewolucjonizowały branżę pakowania. Nie ma bowiem drugiego tak wszechstronnego typu opakowania. Szczególnie, że doypack może stać pionowo na półce dzięki specjalnie zaprojektowanemu dnu. Między innymi dlatego opakowania doypak zyskały popularność w wielu sektorach. Jednak ten typ worków posiada wiele innych cech, …

podkładka do myszki
Producenci
Podkładka do myszki nośnikiem treści reklamowych

Reklamowa podkładka do myszki Reklama zmienia się i ewaluuje, a agencje marketingowe nieustannie promują nowe pomysły. Na skutek tego odbiorców zalewają treści reklamowe na każdym kroku. Kampanie internetowe nie stanowią obecnie zaskoczenia, chociaż jeszcze kilkanaście lat temu takie formy raczkowały. Zamiast jednak ślepo podążać za nowościami, warto wrócić do starych …

lemiesz Unia Grudziądz
Producenci
Lemiesz Unia i inne części zamienne do maszyn rolniczych

Solidne części zamienne od Unii Grudziądz Części zamienne do maszyn rolniczych, to istotny temat dla rolników i sadowników. Najczęściej takie maszyny są drogie i w zamyśle powinny służyć wiele lat. Jednak, jak każde urządzenia mechaniczne, mogą ulegać awariom z różnych powodów. Istotne jest więc, aby części zamienne takie jak lemiesz …