opakowania doypak
Producenci

Dlaczego opakowania doypak są tak popularne?

Opakowania typu doypack zrewolucjonizowały branżę pakowania. Nie ma bowiem drugiego tak wszechstronnego typu opakowania. Szczególnie, że doypack może stać pionowo na półce dzięki specjalnie zaprojektowanemu dnu. Między innymi dlatego opakowania doypak zyskały popularność w wielu sektorach. Jednak ten typ worków posiada wiele innych cech, które warto znać. Pakuje się w nie zarówno żywność, jak i kosmetyki.

Charakterystyczną cechą omawianych opakowań jest ich elastyczność. Nie można tego samego powiedzieć o pudełkach, które często pękają pod naciskiem. Opakowania typu doypack powstają z miękkich, ale wytrzymałych materiałów. Często są to laminowane folie plastikowe. Producenci dają też możliwość pokrycia folii lakierem bądź warstwą papieru. Dlatego opakowania te mogą przybierać różne formy. W ten sposób odpowiadają na konkretne potrzeby odbiorców. Doypacki świetnie wykorzystują też przestrzeń na półkach sklepowych. Nie sprawia problemu ich eksponowanie dla klientów.

Warianty worków doypack

Jednym z podstawowych wariantów opakowań doypack jest wersja z zamknięciem strunowym. To rozwiązanie pozwala na wielokrotne otwieranie i zamykanie opakowania. Zupełnie inaczej niż w zwykłych woreczkach foliowych. Dlatego doypack ze struną jest szczególnie przydatny w przypadku produktów spożywczych. Pozwala przechowywać wygodne orzechy czy kawę. Dzięki temu konsument może zachować świeżość produktu na dłużej. To przyczynia się do zmniejszenia marnotrawstwa żywności.

Inną popularną odmianą są doypacki z kranikiem bądź korkiem. Jak się można domyślić, są to woreczki idealne do pakowania płynów. Znajdują się w nich soki czy nawet detergenty. Kranik ułatwia dozowanie produktu i zapobiega jego rozlaniu. Woreczki doypack w tej odsłonie często zawierają podróżną wersję produktu. Jogurt bądź sok w niedużej objętości można zjeść poza domem, bez konieczności posiadania łyżki.

Nie można także zapomnieć o opakowaniach doypack z okienkiem. Transparentny fragment opakowania pozwala konsumentom zobaczyć zawartość bez konieczności otwierania opakowania. Może to być atrakcyjne z punktu widzenia marketingowego. Klienci cenią sobie możliwość zobaczenia produktu przed zakupem. Producent, który to umożliwia, pokazuje że nie ma nic do ukrycia. Dobry produkt obroni się sam.

Nowe trendy ekologiczne

Opakowania doypack są również dostępne w wersjach ekologicznych, podobnie jak wypełniacze powietrzne. Taki doypack eco powstaje z materiałów biodegradowalnych. W ostateczności mogą to być materiały nadające się do recyklingu. Producenci rozbudowują swoje oferty w zakresie opakowań bio. Dzięki temu zużyte opakowania do żywności nie oddziałują tak negatywnie na otoczenie.

podkładka pod mysz reklamowa
Producenci
Podkładka pod mysz reklamowa zamiast ulotek

Niedoceniane podkładki pod myszki komputerowe Podkładka pod mysz reklamowa stanowi funkcjonalne akcesorium komputerowe. Trudno się bez niego obejść. Jest to także często niedoceniana przestrzeń promocyjna. Tradycyjne formy reklamy stają się coraz bardziej zdominowane przez cyfrowe media. Jednak podkładki pod myszki dla graczy i innych grup, nadal są skuteczne. Docierają bowiem …

tłumaczenia Śląsk
Usługi
Tłumaczenia Śląsk – komu je zlecać?

Dlaczego zlecać tłumaczenia Śląsk profesjonalistom? Śląsk, to region o bogatej kulturze. Działa tam wiele firm, które operują również na rynkach zagranicznych. W związku z tym tłumaczenia Śląsk odgrywają szczególnie ważną rolę. Rośnie potrzeba komunikacji międzykulturowej, a profesjonalne tłumaczenia stają się kluczowe. Służą zarówno dla biznesu, jak i dla indywidualnych osób. …

Jungheinrich części zamienne
Usługi
Jungheinrich części zamienne do wózków widłowych

Znaczenie regularnej konserwacji wózka widłowego Wózki widłowe marki Jungheinrich są znane z niezawodności. Jednak nawet najlepsze urządzenia wymagają regularnej konserwacji. Konieczne są również Jungheinrich części zamienne. Można oczywiście w niektórych przypadkach wybierać części do wózków widłowych od innych producentów. Nie warto jednak za wszelką cenę oszczędzać. Takie działanie może się …